Kondiční cvičení v přírodě

13.10.2013 22:45

Venkovní pohybové aktivity s Martinou Červenkovou

Úterý 10.9. od 9:30 s dohledem na děti od 1 roku v herně s dozorem (30,-Kč/hod., permanentka na 10 vstupů do herny za 200,- Kč)

V současné době jsme příliš často uzavřeni mezi čtyřmi zdmi. Cvičení v přírodě a čerstvý vzduch nás naplní svěží energií, kterou potřebujeme při našem každodenním úsilí. Je prokázáno, že cvičení venku má lepší účinek na naše kardiovaskulární respirační schopnosti, navíc je cvičení venku zábavné a není monotónní. Pro rozmanitost budeme využívat např. chůzi, běh, běžeckou abecedu, Nordic walking, strečink, posilovací cviky s vlastní vahou ale i s využitím všeho, co v parku najdeme. V případě zájmu je možno zařadit i cyklistiku, in-line nebo v zimním období běžky. Intenzita zatížení bude přizpůsobena vašemu aktuálnímu stavu a zátěž budeme zvyšovat velmi pozvolna. Cvičení je vhodné i pro začátečníky. Cvičíme za každého počasí, pouze v případě extrémního deště či mrazu budeme využívat tělocvičnu.

Vybavení: sportovní obuv, pohodlné oblečení (lépe více tenčích vrstev), doporučuji tričko z funkčního materiálu, abychom předešli prochladnutí.

Úterý 9:30 s hlídáním dětí, cena za lekci 70,- Kč

Kurz zatím nebyl otevřen. Pokud máte o cvičení venku zájem, dejte nám vědět v naší recepci.

Zájem o cvičení v přírodě

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: