Trampolínky pro děti s Valentinou Lipovskou

13.10.2013 22:20

45 minut skákání na malých dětských trampolínách pro děti od 2,5-6 let. Děti budou skákat na dětské písničky, naučí se obratnosti, budou říkat známé říkanky a dokonale se protáhnou. Hodina je koncipována tak, že děti neskáčou celou lekci, ale střídá se skákání, práce s pomůckami a cvičení na zemi. Proto je vhodná i pro takto malé děti.

Cvičení je vhodné pro všechny děti, které nemají zdravotní omezení.  Skákání pomáhá dětem posilovat hluboko uložené svaly, jejichž ochablost bývá v dospělosti častou příčinou různých bolestí pohybového aparátu.

Přijďte si vyzkoušet ukázkovou hodinu zdarma. Dětem dejte sportovní oblečení a vhodnou čistou obuv s pevnou podrážkou. Jako obuv lze použít např. i bačkory Befado nebo outdoor obuv Keen. Vybavte děti pitím – čistá voda bez bublinek. 

Cvičení se platí jednorázově - 80,- Kč za hodinu a dítě. Nebo lze zakoupit permici na 10 lekcí po dobu 12 týdnů za 60,-Kč jedna lekce.
Počet trampolínek je omezen, proto se na hodinu hlaste buď telefonicky na recepci centra, nebo on-line formulářem. Pokud bude kapacita naplněna, přednost mají objednaní zákazníci.

Středa 15:20 a 16:10, můžete se ještě hlásit, máme poslední volná místa!

POZOR!! POZOR!! POZOR!!

Na základě neomlouvání se z lekcí trampolínek a tudíž i zabírání místa pro jiné zájemce jsem nucena se vrátit k původnímu systému. Klienti s permicí mají automaticky rezervované místo a musí se na lekce v případě nemoci nebo nepřítomnosti OMLUVIT!!. Klienti bez permice se musí hlásit před každoou hodinou znova. Již si nelze rezervovat hodiny dopředu bez permice.

Doufám, že tímto opatřením vyřeším neustále chybějící místa pro zájemce, kteří opravdu chtějí přijít. Tabulku s rezervacemi máme plnou ale na každou hodinu přijdou maximálně 4-5 dětí a zbytek bez omluvy nedorazí. Proto doufám, že když je tato tabulka teď momentálně zaplněná pouze klienty s permicemi tak se dostane na ty, kteří mají opravdu zájem a přijdou!

Děkuji

Přihlášení na cvičení na trampolínkách

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: